TOPETERM Plzeň

...pro teplo Vašeho domova

Domovská stránkaNaše služby
Aktuality
278/2018
Podlahové topení elektrické Elektrické podlahové topení od nás - výhody > více
278/2018
Elektrické topení - výhodyElektrické topení od nás. > více
32/2016
Kotlíkové dotacePoradíme - potvrdíme - instalujeme > více
Archiv aktualit

Naše služby

TOPETERM je všeprofesní firma, jejíž hlavní činnosti jsou:
 
 
 
 
 
Hlavním cílem společnosti TOPETERM směrem k zákazníkům je nabídnout nejoptimálnější  způsob vytápění nejrůznějších objektů ve všech svých návaznostech a zajistit tak vysokou užitnou hodnotu jejich nových nebo rekonstruovaných bytů, obytných a administrativních budov, půmyslových a jiných objektů.
 
Společnost TOPETERM zajišťuje a provádí dodávky zaměřené zejména na vytápění objektů. Dodávky jsou nejčastěji realizovány v celém rozsahu od zpracování projektové dokumentace až po uvedení do provozu.
 
Společnost se zaměřuje hlavně na ekologické a úsporné zdroje tepla jako jsou tepelná čerpadla, kondenzační plynové kotlesolární systémy pro ohřev teplé vody a pro podporu vytápění. V nabídce společnosti jsou však i zdroje tepla ostatní.

Vlastní teplovodní topné systémy jsou realizovány podle požadavků a potřeb zákazníků. Společnost dodává klasické radiátorové topné systémy, fancoily, zaměřuje se však zejména na úsporné velkoplošné nízkoteplotní topné systémy jako je podlahové nebo stěnové vytápění. Ve svých realizacích pro průmyslové a zemědělské objekty dodává také teplovzdušné ventilátory s teplovodním, ale také s elektrickým ohřevem vzduchu.
 
Nedílnou součástí činnosti společnosti je také prodej a realizace dodávek s topnými kabely a elektrickými zdroji tepla. Jsou realizovány aplikace pro vytápění - elektrické podlahové vytápění a ostatní aplikace s topnými kabely jako je ochrana potrubí a technologických zařízení proti zamrzání, ochrana vstupů, vjezdů a venkovních ploch před ledem a sněhem a dále ochrana (zajištění průchodnosti) okapových žlabů, svodů a úžlabí. 
 
Společnost se také zabývá dodávkami domovních plynovodů a dodávkami plynových spotřebičů.
 
Další oblastí produktů a dodávek, kterou společnost TOPETERM nabízí, je oblast větrání. V nabídce společnosti jsou produkty jako přívodní prvky vzduchu, větrací rekuperační jednotky a jako specialita tepelné ventilační čerpadlo ComfortZone. Součástí nabídky z oblasti větrání je také dodávka speciálních energeticky úsporných a velmi tichých odtahových ventilátorů řízených vlhkostním nebo teplotním čidlem.
 
Mezi hlavní partnery patří společnosti JUNKERS, BUDERUS, IVT, FENIX, UNIVERSA a NATIVA. 
TOPETERM, spol. s r.o.  |   K Remízku 364/36, 301 00 Plzeň - Lhota  |  +420 739 043 803  |  info@topeterm.cz