TOPETERM Plzeň

...pro teplo Vašeho domova

Konvektory

Elektrické přímotopné konvektory jsou jednoduché tepelné zdroje přeměňující elektrickou energii na energii tepelnou a předávanou do vytápěného prostoru konvekčním způsobem. Topným tělesem je ohříván vzduch v blízkosti konvektoru, ten následně stoupá ke stropu a prouděním přenáší teplo do ostatního prostoru místnosti. Ochlazený vzduch se spodní částí místnosti vrací zpět ke konvektoru.
V nabídce jsou tyto přímotopné konvektory:
Ecoflex G.jpg
ECOFLEX G skleněný konvektor. V nabídce je pouze do vyprodání zásob.
Součástí konvektoru je elektronický termostat a pilotní vodič pro řízení poklesu o 4 až 5°C, konstrukčně vychází z typu Ecoflex EL, čelní deska je z tvrzeného skla a je určen zejména pro reprezentativní prostory. Skleněná deska je estetickým prvkem a nem,á akumulační schopnost.
Dodává se v barvách černá, červená a žlutozelená.
 
 
Atlantic.jpg
 
 
Atlantic F117-D je přímotopný konvektor s elektronickým termostatem, bez pilotního vodiče.
Je vhodný do bytových i nebytových prostor. Dodává se v bílé barvě.
ECOFLEX ET je přímotopný konvektor s elektronickým termostatem a s pilotním vodičem pro řízení poklesu o 4 až 5°C. Vzhledem k přesné elektronické regulaci je ECOFLEX ET vhodný pro vytápění bytů a rodinných domů.
Dodává se v bílé barvě.
Přenosné konvektory.jpg
 
CH 2000 B TURBO je přenosný konvektor s elektromechanickým termostatem a s ventilátorem. Je vybaven přepínáním výkonu ve stupních 750/ 1250/ 2000W.
Je vhodný pro přitápění, není určen pro trvalé vytápění objektů. Dodává se bílém provedení s černým plastovým krytem a podpěrami (nožičkami).
Ecoflex Premier.jpg
ECOFLEX PREMIER je sálavý konvektor s elektronickým termostatem a s pilotním vodičem pro řízení poklesu o 4 až 5°C. Konvektor kombiniúje výhody infračerveného sálavého vytápění (úspornější provoz, rovnoměrné rozložení teplot) a vytápění konvekčního (dobrá dynamika, výhodný poměr cena/ výkon. Ve směru proudění je eliminován efekt "studené podlahy".
Dodává se v bílé barvě a je vhodný pro byty, rodinné domy ap.
ECOFLEX SOLIUS je shodný, ale je bez pilotního vodiče.
TOPETERM, spol. s r.o.  |   K Remízku 364/36, 301 00 Plzeň - Lhota  |  +420 739 043 803  |  info@topeterm.cz