TOPETERM Plzeň

...pro teplo Vašeho domova

Domovská stránkaNaše službyElektrické vytápění

Elektrické vytápění

Navrhneme Vám nejoptimálněší způsob elektrického vytápění Vašeho domu, bytu, objektu.
 
Elektrické vytápění zahrnuje širokou oblast s mnoha možnostmi technických řešení nejrůznějších aplikací, od vytápění bytů, rodinných domů, veřejných budov, přes ochranné systémy proti mrazu, sněhu a ledu po aplikace průmyslové s nejrůznějšími technologickými požadavky.
 
Elektrické vytápění zahrnuje zdroje tepla nejen pro teplovodní vytápění, ale zejména pro vytápění objektů pomocí přímotopných nástěnných nebo přenosných konvektorů a sálavých panelů, dále také vytápění a temperování pomocí topných kabelů různých provedení a v neposlední řadě vytápění pomocí podlahových nebo stropních topných folií.
 
Elektrické topení také zahrnuje systémy pro zajištění průchodnosti odtokových cest okapových žlabů, svodů, okrajů střech a úžlabí, temperování venkovních ploch (komunikací, chodníků, schodů, vjezdů do garáží, vstupů do objektů, nákladových ramp apod.) pro zabránění hromadění sněhu, tvorby náledí a ledu a dále ochranné systémy pro temperování potrubí a technologických zařízení proti zamrznutí nebo pro temperování na stanovenou provozní teplotu.
 
Vytápění elektrickými kotly je řešeno v oddíle "Teplovodní vytápění" ostatní aplikace dodávané společností TOPETERM jsou popsány v navazujících odstavcích.
 
Společnost TOPETERM je distributorem a autorizovaným partnerem společnosti FENIX Jeseník, která je v Evropě největším výrobcem produktů pro elektrické vytápění. Produkty společnosti FENIX jsou vyráběny nejen v České republice, ale také ve výrobních závodech ve Velké Británii, Francii, Španělsku a na Slovensku.
Součástí nabídky společnosti TOPETERM jsou také samoregulační topné kabely společnosti HEAT TRACE vyráběné v Anglii. Společnost HEAT TRACE se specializuje na výrobu samoregulačních topných kabelů, jejich sortiment obsahuje produkty pro menší "domovní " aplikace, ale také pro průmysl vč. produktů do výbušného prostředí a produktů pro speciální a vysokoteplotní technologické ohřevy.
TOPETERM, spol. s r.o.  |   K Remízku 364/36, 301 00 Plzeň - Lhota  |  +420 739 043 803  |  info@topeterm.cz